RSS
 

To samo a w zasadzie zupełnie inaczej ;)

06 lip

Joga na świeżym powietrzu?

Dlaczego nie ;)

Ja widzę same pozytywy, choć tę formę ćwiczeń odkryłam dość niedawno.

Moje pierwsze spotkanie z jogą poza salą, to był wyjazd do Zielonki. Tam w Arboretum zaprzyjaźnialiśmy się z literaturą jogiczną oraz poddawaliśmy się relaksowi.

Pierwsze prawdziwe ćwiczenia? Profesjonalne zajęcia z nauczycielem… Hm to było dwa tygodnie temu na Międzynarodowym Dniu Jogi na Malcie. Choć zawsze chciałam dotrzeć na jogę przy Fontannie, to jednak teraz ze względu na fakt, że nie mieszkam już  w moim rodzinnym mieście, tylko w nim pracuję, krzyżuje to moje plany. W weekend wolę spędzać czas na wsi, aczkolwiek jak jest ciekawa inicjatywa, ciekawe zajęcia, wsiadam w auto i jadę ;) Więc i na Fontannę może w końcu dotrę.

W minioną sobotę uczestniczyłam w zajęciach nad stęszewskim jeziorem Lipno. I powiem tak, bardzo mi się ta forma ćwiczeń spodobała. Kontakt z matą, która leży na ziemi, na piasku, na trawie…Zapach lasu, delikatny podmuch wiatru na twarzy…Podziałało to na mnie ;) Oj tak ;)

Na sali czy w domu nadal jest super, ale na świeżym powietrzu praktykuje się zupełnie inaczej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMoja „prywatna”plaża ;)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie przeszkadzał mi tłum plażowiczów, dzieci biegające dość blisko naszych mat. Potrafiłam się skupić… na byciu tu i teraz. Racje mają Ci co mówią, wszystko zależy od Twojego nastawienia. Na ile potrafisz odsunąć na te 90 minut swoje problemy, kłopoty, smutki. Każdy wie, że one nie znikną same, ale może inaczej spojrzysz na nie po takim fantastycznym relaksie?

Joga mnie ciągle zaskakuje, pozytywnie oczywiście. Ciągle się czegoś o niej a przede wszystkim o sobie uczę. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad tym co jem. Choć nie jadam zbyt wiele i zawsze myślałam, że dość zdrowo to jednak ;) Zmieniam punkt widzenia na parę spraw żywieniowych ;)

Chciałam podzielić się z Wami swoimi przeżyciami. Mamy upragnione lato, korzystajmy z niego Jogini z całej Polski i nie tylko ;) Bierzmy maty pod pachę i pędźmy ćwiczyć na łonie natury ;)

Co tam ludzie ;) Może komuś się spodoba ;)

 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Warsztaty - wyjazdy jogowe

 

Dodaj komentarz